Po práci a péči, kterou s radostí dávám i své rodině, se jako každý potřebuji odreagovat od každodenní rutiny. Již řadu let jsem instruktorka spinningu a jsem moc ráda, že mě při tom doprovází banda příjemných lidí. Tímto je všechny moc zdravím a nebojte se, kdo není na této fotce, bude na další 😊. 

Upřímně povídání o sobě nemám ráda, ale trošku se Vám představím. Jsem vdaná a mám dvě děti. Po x letech ve velkoměstě nyní žiji v malé obci, která pro mne byla volbou hlavně kvůli mým dětem. Sama jsem ale přišla na to, že žít na dosah přírody mě prostě vyhovuje i na úkor některým výhodám, které nabízí život ve městě. Obchodu se díky rodinné firmě věnuji od roku 2007 a moc dobře si uvědomuji všechna úskalí. Vím, že pokud se člověk neživí nákupem a prodejem nemovitostí, je to jeden z jeho nejdůležitějších kroků v životě. A tato zodpovědnost vůči lidem i mně samotné, mě žene kupředu. Sama, když jsem prodával svou nemovitost před 18 lety, obrátil jsem se na profesionála, protože jsem o tom vůbec nic nevěděla a představa, že nebude vše v pořádku, že něco zanedbám, nebo že mě někdo okrade, mě děsila. Stejně tak, jako když potřebuji novou skříň, ani mně nenapadne, udělat si ji sama, jelikož tomu prostě nerozumím. Dle mého názoru, každé odvětví si zaslouží odborné zacházení, nemovitosti nevyjímaje.

 

Mým životním krédem je spolehlivost, férové ​​jednání, vzájemná důvěra a naladění se s klientem na stejnou vlnu, jen takový obchod ve mně zanechá dobrý pocit, a žene mě dál. Nebojím se na sobě stále pracovat a informovat se o novinkách nejen na realitním trhu. V dnešní internetové době to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci a marketingovém plánu.

Přeji Vám hezký den a pokud budete chtít cokoli třeba jen poradit, zavolejte, nebo se zastavte na kávu.

Více O MNĚ

Pár slov O MNĚ